Faruńska Socjalistyczna Dżamahirijja Ludowa

AL-FARUN

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-04-24 13:56:39

Nasrallah Singh
Użytkownik
WindowsOpera 52.0.2871.64

Salam Alaykum

Przyjaciele,

Przybywam do Al-Farun na wieść o napaści niewiernych, dlatego chciałbym zaproponować Braciom Farunom moje skromne usługi bojownika o wiarę i wolność. Dla tych, którzy o mnie nie słyszeli, krótki biogram:

Nazywam się Nasrallah Singh, jestem Pahasztunem - uchodźcą z nieistniejącej już Kukrii. Moim miastem był Pahandżir w Pahasztunlandzie. W czasie istnienia państwowości Republiki Kukrii, którą współtworzyli Pahasztuni, byłem członkiem Kukryjskiej Rady Narodowej, Akcji Narodowo-Agrarnej, Frontu Konserwatywno-Narodowego i wreszcie członkiem-założycielem Partii Wiary. Moje poglądy są konserwatywno-narodowe i zgodne z naukami Islamu, który nakazuje bronić się przed agresją niewiernych. Taki też jest powód, dla którego powróciłem do aktywności po wielu latach błąkania się po pustkowiach Orientyki i Wirtuazji.

Pozdrawiam brata Mohameda, jak narazie jedynego zarejestrowanego tutaj Faruna (kto wie, może jeszcze na kogoś czekamy?) i oferuję mu swoje umiejętności w boju z niewiernymi. Posiadam doświadczenie w boju i propagandzie i z wolą Allaha pokonamy teutońskich barbarzyńców.

La Ilaha Illa Allah Muhammad Rasul Allah Ali Waliy Allah


/-/ Nasrallah Singh

Offline

#2 2018-04-24 15:32:52

Mohamed
Administrator
WindowsChrome 66.0.3359.117

Odp: Salam Alaykum

Witamy! Prosze przesłać zgłoszenie a zostanie Pan dodany do FOW :)


(-) Mohamed Abdullah ibn Rami ibn Khaled abu Abdulrahman Al-Reewi
Przewodniczący Faruńskiej Organizacji Wyzwoleńczej

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
2001-2018 AL-FARUN

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
seriesmta - tvkozak316 - pke-zrodlo - miami - opiszagencje